6 °
İstanbul
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
İMSAK'A
KALAN SÜRE 4 SAAT 41 DAKİKA
Gündem

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu!

A Milli Futbol Takımımızın Euro 2020 Elemeleri H Grubun'da 22-25 Mart tarihlerinde oynayacağı Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrosu açıklandı.

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu!
0 YORUM YAP

EURO 2020 hedefi doğrultusunda elemelerde H Grubu'ndaki macerası, 22 Mart tarihinde Arnavutluk, 25 Mart'ta ise Eskişehir'de Moldova ile oynanacak maçlarla başlayacak A Milli Futbol Takımımızda aday kadro belli oldu.

Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Mert Günok, Emre Taşdemir, Uğurcan Çakır, Dorukhan Toköz, Güven Yalçın, Efecan Karaca kadroya çağrıldı. Arda Turan, Caner Erkin ve Volkan Demirel ise kadroda yer almadı.

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından açıklanan kadroda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Mert Günok (Başakşehir), Muhammed Şengezer(Bursaspor), Uğurcan Çakır (Trabzonspor), Sinan Bolat (Royal Antwerp)

Savunma: Gökhan Gönül (Beşiktaş), Mehmet Zeki Çelik (Lille), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Merih Demiral (Sassuolo), Ozan Kabak (Stuttgart), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe), Emre Taşdemir (Galatasaray)

Orta Saha: Deniz Türüç (Kayserispor), Efecan Karaca (Alanyaspor), Yusuf Yazıcı (Trabzonspor), Dorukhan Tokgöz (Beşiktaş), Emre Belözoğlu (Başakşehir), İrfan Can Kahveci (Başakşehir), Mahmut Tekdemir (Başakşehir), Mehmet Topal (Fenerbahçe), Emre Kılınç (Sivasspor), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Okay Yokuşlu (Celta Vigo)

Forvet: Yunus Mallı (Wolfsburg), Güven Yalçın (Beşiktaş), Hakan Çalhanoğlu (Milan), Burak Yılmaz (Beşiktaş), Cenk Tosun (Everton)