25 °
İstanbul
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
İKİNDİ'YE
KALAN SÜRE 1 SAAT 53 DAKİKA
Spor

2018 Rusya Dünya Kupası fikstürü

Herkesin dört gözle beklediği Dünya Kupası start verdi turnuvanın tam fikstürünü sizleri çin hazırladık.

2018 Rusya Dünya Kupası fikstürü
0 YORUM YAP

Herkesin dört gözle beklediği Dünya Kupası start verdi turnuvanın tam fikstürünü sizleri çin hazırladık.

14 Haziran Perşembe

A Grubu

18:00

Rusya - Suudi Arabistan

TRT1, TRT4K

15 Haziran Cuma

A Grubu

15:00

Mısır - Uruguay

 TRT1, TRT4K

B Grubu

18:00

Fas - İran

 TRT1, TRT4K

B Grubu

21:00

Portekiz - İspanya

 TRT1, TRT4K

 

16 Haziran Cumartesi

C Grubu

13:00

Fransa - Avustralya

 TRT1, TRT4K

D Grubu

16:00

Arjantin - İzlanda

 TRT1, TRT4K

C Grubu

19:00

Peru - Danimarka

 TRT1, TRT4K

D Grubu

22:00

Hırvatistan - Nijerya

 TRT1, TRT4K

17 Haziran Pazar

E Grubu

15:00

Kosta Rika - Sırbistan

 TRT1, TRT4K

F Grubu

18:00

Almanya - Meksika

 TRT1, TRT4K

E Grubu

21:00

Brezilya - İsviçre

 TRT1, TRT4K

 

18 Haziran Pazartesi

F Grubu

15:00

İsveç - Güney Kore

 TRT1, TRT4K 

G Grubu

18:00

Belçika - Panama

 TRT1, TRT4K

 G Grubu

21:00

Tunus - İngiltere

 TRT1, TRT4K

 

19 Haziran Salı

H Grubu

15:00

Kolombiya - Japonya

 TRT1, TRT4K

H Grubu

18:00

Polonya - Senegal

 TRT1, TRT4K

A Grubu

21:00

Rusya - Mısır

 TRT1, TRT4K

 

20 Haziran Çarşamba

B Grubu

15:00

Portekiz - Fas

 TRT1, TRT4K

A Grubu

18:00

Uruguay - Suudi Arabistan

 TRT1, TRT4K

B Grubu

21:00

MAÇ: İran - İspanya

 TRT1, TRT4K

 

21 Haziran Perşembe

C Grubu

15: 00

Danimarka - Avustralya

 TRT1, TRT4K

C Grubu

18:00

Fransa - Peru

 TRT1, TRT4K

D Grubu

21:00

Arjantin - Hırvatistan

 TRT1, TRT4K

 

22 Haziran Cuma

E Grubu

15:00

Brezilya - Kosta Rika

 TRT1, TRT4K

D Grubu

18: 00

Nijerya - İzlanda

 TRT1, TRT4K

E Grubu

21:00

Sırbistan - İsviçre

 TRT1, TRT4K

 

23 Haziran Cumartesi

 G Grubu

15:00

Belçika - Tunus

 TRT1, TRT4K

F Grubu

18:00

Güney Kore - Meksika

 TRT1, TRT4K

F Grubu

21:00

Almanya - İsveç

 TRT1, TRT4K

 

24 Haziran Pazar

G Grubu

15:00

İngiltere - Panama

 TRT1, TRT4K

H Grubu

18:00

Japonya - Senegal

  TRT1, TRT4K

H Grubu

21:00

Polonya - Kolombiya

 TRT1, TRT4K

 

25 Haziran Pazartesi

A Grubu

17:00

Suudi Arabistan - Mısır

 TRTSPOR

A Grubu

17:00

Uruguay - Rusya

 TRT1, TRT4K

B Grubu

21:00

İran - Portekiz

 TRTSPOR, TRT4K

B Grubu

21:00

İspanya - Fas

 TRT1 ve TRT4K 

 

26 Haziran Salı

C Grubu

17:00

Avustralya - Peru

 TRTSPOR, TRT4K

C Grubu

17:00

Danimarka - Fransa

 TRT1, TRT4K, 

D Grubu

21:00

Nijerya - Arjantin

 TRTSPOR, TRT4K

D Grubu

 21:00

İzlanda - Hırvatistan

 TRT1, TRT4K

 

27 Haziran Çarşamba

F Grubu

17:00

Güney Kore - Almanya

 TRT1, TRT4K

F Grubu

17:00

Meksika - İsveç

 TRTSPOR, TRT4K 

E Grubu

21:00

İsviçre - Kosta Rika

 TRTSPOR, TRT4K

E Grubu

21:00

Sırbistan - Brezilya

 TRT1, TRT4K

 

28 Haziran Perşembe

H Grubu

17:00

Senegal - Kolombiya

 TRTSPOR, TRT4K

H Grubu

17:00

Japonya - Polonya

 TRT1, TRT4K

G Grubu

21:00

İngiltere - Belçika

 TRT1, TRT4K

G Grubu

21:00

Panama - Tunus

 TRTSPOR, TRT4K

SON 16 TURU

MAÇ SAATİ

MAÇ

MAÇIN CANLI YAYIN KANALI

30 Haziran Cumartesi:

17:00

C1-D2

TRT1, TRT4K

21:00

A1-B2

TRT1, TRT4K

 

1 Temmuz Pazar

17:00

B1-A2

TRT1, TRT4K

21:00

D1-C2

TRT1, TRT4K

 

2 Temmuz Pazartesi

18:00

E1-F2

TRT1, TRT4K

21:00

G1-H2

TRT1, TRT4K

 

3 Temmuz Salı

17:00

F1-E2

TRT1, TRT4K

21:00

H1-G2

TRT1, TRT4K

ÇEYREK FİNAL

MAÇ SAATİ

MAÇ

MAÇIN CANLI YAYIN KANALI

6 Temmuz Cuma

 

17:00

57. Maç

TRT1, TRT4K

 

21:00

58. Maç

TRT1, TRT4K

 

 

7 Temmuz Cumartesi

 

17:00

59. Maç

TRT1, TRT4K

 

21:00

60. Maç

TRT1, TRT4K

 

YARI FİNAL

MAÇ SAATİ

MAÇ

MAÇIN CANLI YAYIN KANALI

10 Temmuz Salı

21:00

61. Maç

 TRT1, TRT4K

 

11 Temmuz Çarşamba

21:00

62. Maç

 TRT1, TRT4K

3.'LÜK MAÇI

MAÇ SAATİ

MAÇ

MAÇIN CANLI YAYIN KANALI

14 Temmuz Cumartesi

17:00

63. Maç

TRT1, TRT4K

FİNAL

MAÇ SAATİ

MAÇ

MAÇIN CANLI YAYIN KANALI

15 Temmuz Pazar

 

18:00

64. Maç

TRT1, TRT4K